fbpx

PMU REMOVER

usuwanie makijażu permanentnego

dla zaawansowanych

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak w bezpieczny sposób usunąć lub rozjaśnić makijaż permanentny – to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Zapraszamy za szkolenie z PMU Remover. Szkolenie przeznaczone jest dla osób zaawansowanych, które już wykonują makijaż permanentny. Podczas szkolenia dowiesz się jak bezpiecznie usunąć makijaż permanentny brwi, kresek oraz ust. Po szkoleniu w naszej akademii będziesz bogatsza o wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną i od razu możesz zacząć wykonywać usługi w swoim salonie.

Szkolenie PMU REMOVER jest spotkaniem 1-dniowym.

 

Pracujemy na modelkach – kursant przeprowadza 3 zabiegi.

 

Podczas szkolenia omawiamy:

  • wybarwianie się koloru po czasie
  • wskazanie do zabiegu
  • przeciwwskazanie do zabiegu
  • akcesoria niezbędne do zabiegu
  • różnice między removerem a laserem
  • usuwanie brwi/ust/kreski na powiece
  • przeprowadzenie zabiegu

Podczas szkolenia każdy z kursantów otrzymuje preparat PMU REMOVER na własność.

Dzięki szkoleniu w mojej akademii, kursant uzyska wiedzę teoretyczną i praktyczną z usuwania makijażu permanentnego oraz pełne wsparcie po szkoleniu, dzięki czemu od razu będzie miał możliwość pracy z klientem.

Moja placówka szkoleniowa jest zarejestrowana w Ministerstwie Edukacji i Nauki, dzięki czemu każdy mój kursant otrzymuje zarówno certyfikat, jak i zaświadczenie o ukończeniu szkolenia wg wzoru MEN.

W Centrum Szkoleniowym został wdrożony System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. A to oznacza, że razem z całym zespołem dokładamy wszelkich starań, aby obsługa szkoleń była na jak najwyższym poziomie.

Dzięki temu możemy również zaproponować szkolenia z dofinansowaniem z Biura Usług Rozwojowych oraz Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jeśli chcesz skorzystać z dofinansowania – zadzwoń 574 680 580.

Dużo pytań pojawia się również po szkoleniu, już w trakcie pracy. Dlatego po naszym spotkaniu zapraszam Cię do grupy wsparcia, gdzie będziesz mieć kontakt zarówno ze mną jak i z pozostałymi kursantami.

cena szkolenia: 3000 zł

Jest możliwość przedłużenia szkolenia o kolejne dni z różnych technik pigmentacji brwi, ust lub kreski, koszt każdego kolejnego dnia to 1500 zł.

Jeśli chcesz zostać linergistą i zacząć przygodę z makijażem permanentnym, skontaktuj się z Działem Szkoleń. Wspólnie ustalimy dogodny dla Ciebie termin, a następnie poprowadzimy Cię krok po kroku do upragnionego celu.

szkolenia@maderm.eu

telefon +48 577 360 630

Nie czekaj, aż inni zajmą Twoje miejsce! Zadzwoń już dziś!