fbpx

Hej!

Jest mi bardzo miło, że czytasz tę stronę.

Chciałabym Cię przekonać, że świat makijażu permanentnego nie jest taki trudny jak Ci się wydaje.

Tak naprawdę, jeśli masz odrobinę chęci, motywacji i samodyscypliny, możesz zacząć przygodę z makijażem trwałym, bo tak właśnie określa się makijaż permanentny.

Obszary, w których mogę Ci pomóc:

Szkolenie podstawowe

Szkolenie uzupełniające

Szkolenie z fundamentów biznesu beauty

Zdobywanie klientów

Tworzenie spójnego wizerunku

Social media linergisty

Dzięki systematycznej pracy, rozwinęłam swój biznes na dużą skalę, a moimi klientkami są kobiety z Polski, Europy, USA, UK, Australii czy Szwecji.

Teraz, bazując na moim doświadczeniu, szkolę osoby, które chcą odnieść sukces w branży beauty.

Moim celem jest nauczanie sprawdzonych technik pigmentacji, praktyk zawodowych prowadzenia salonu beauty, wprowadzenie najnowszych rozwiązań w kierunku rozwoju Twojego permanentnego biznesu, poprzez szkolenia stacjonarne, kursy online, oraz warsztaty tematyczne.

Nazywam się Agnieszka Majewska.

Od ponad 12 lat pracuję w branży kosmetycznej jak i makijażu permanentnego.

W 2016 roku zdobyłam tytuł Mistrza Świata w Makijażu Permanentnym.

Jestem właścicielem prestiżowej marki Maderm Esthetic, która w swojej ofercie ma urządzenia oraz pigmenty do profesjonalnych zabiegów makijażu permanentnego logowanych własną marką. Dzięki unikatowym rozwiązaniom z marką Maderm Esthetic współpracują najlepsi specjaliści w kraju jak i za granicą. W ofercie firmy posiadamy również szczegółowo opracowane konspekty, książki z wiedzy teoretycznej oraz niezbędne akcesoria potrzebne do wykonania zabiegu.

Moją misją jest pomaganie innym nie tylko w rozwoju osobistym, ale i także osobom w potrzebie.

 

Tak też oto powstał projekt Permanentnie Piękna skierowany do osób onkologicznych. Dzięki tej inicjatywie, wpieramy kobiety po mastektomii w rekonstrukcji brodawki piersiowej tworząc brodawkę permanentną.

Przede wszystkim jestem przedsiębiorcą i wiem jak trudno prowadzić biznes w dzisiejszych czasach. Jestem właścicielem salonu kosmetycznego Maderm Esthetic, dzięki temu mam codzienny kontakt z klientami, przez co wiedzę teoretyczną jak i praktyczną mogę przekazać moim kursantom.

Jestem regularnie zapraszana na największe konferencje branżowe w Polsce, a na swoim koncie mam również wykłady na prestiżowych wydarzeniach w Dublinie, Sochi i Moskwie.

Sama natomiast, cyklicznie organizuję konferencję Let’s Talk about PMU dla miłośników i pasjonatów makijażu permanentnego zapraszając najlepszych prelegentów na rynku.

Z fascynacją obserwuję rynek makijażu permanentnego, doświadczam go w praktyce, dzięki temu często wypowiadam się za pomocą artykułów w magazynach branżowych.

Jestem jurorem podczas mistrzostw z mikropigmentacji w Polsce, jak i za granicą.

Prowadzę wywiady ze znanymi artystami ze świata PMU na moim kanale YT.

Zostałam zaproszona jako bohaterka książki „Sukces jest kobietą” oraz „50 Wpływowych Kobiet Sukcesu” ale przede wszystkim jestem trenerem makijażu permanentnego.

Wierzę, że dobrze prosperujący biznes jest miarą wielkości Twojego sukcesu.