fbpx

Regulamin szkoleń stacjonarnych

1. Szkolenia odbywają się w placówce Maderm Academy:
Ostrów Wielkopolski, ul. Żeromskiego 23A

2. Aby przystąpić do szkolenia należy w pierwszej kolejności zgłosić rezerwację terminu, a następnie wpłacić zadatek w wysokości 1000 zł na podany poniżej numer konta. Zadatek należy wpłacić nie później niż 3 dni po zgłoszeniu się na szkolenie – potwierdza to uczestnictwo w szkoleniu.

3. Dane do przelewu:
Maderm Esthetic Agnieszka Cepińska-Majewska
ul. Żeromskiego 23A, 63-400 Ostrów Wlkp.
nr konta: 96 1940 1076 3184 8112 0000 0000

W tytule przelewu proszę o wpisanie TYLKO imię i nazwisko, datę szkolenia oraz NIP jeśli potrzebna jest faktura. W przypadku braku NIP będzie wystawiony paragon.

4. Po wpłaceniu zadatku należy wysłać potwierdzenie przelewu na adres e-mail: szkolenia@maderm.eu

5. W przypadku jakichkolwiek problemów z terminową wpłatą zadatku należy zgłosić telefonicznie pod nr tel. 577-360-630, lub wysłać wiadomość na adres e-mail: szkolenia@maderm.eu

6. Zadatek jest bezzwrotny. Jednak jeśli znajdzie się kursantka na zastępstwo osoby, która rezygnuje ze szkolenia, to zadatek jest zwracany. Zadatek jest również zwracany w sytuacji gdy Kursant w międzyczasie otrzymał dofinansowanie na dane szkolenie.

7. Po wpłacie zadatku Kursant otrzymuje dostęp do materiałów online  – dotyczy szkolenia Basic oraz Hairstroke na okres 90 dni na platformie https://kursyagnieszkamajewska.elms.pl/. W razie rezygnacji ze szkolenia, Kursant zachowuje możliwość korzystania z materiałów online. W przypadku rezygnacji ze szkolenia, które nie posiada materiałów online, Kursant ma możliwość wykorzystania kwoty zadatku na zakup pozostałych szkoleń online na platformie https://kursyagnieszkamajewska.elms.pl/

8. Reszta kwoty płatna w dniu szkolenia.

9. Modelki i akcesoria do zabiegu zapewnione są po stronie szkoleniowca. Istnieje możliwość przyprowadzenia własnej modelki – prosimy o taką informację najpóźniej 2 tygodnie przed szkoleniem.

10. Szkolenia zaczynają się od godz. 9:00. Prosimy o punktualność.

11. Na szkolenie należy ze sobą zabrać:
– buty na zmianę (zimową porą)
– swoją maszynę, jeżeli Państwo takiej nie posiadają to należy to zgłosić na adres e-mail: szkolenia@maderm.eu lub pod nr tel. 577-360-630, nie później niż na 2 dni przed planowanym terminem szkolenia
– igły/kartridże jedynki do swojego urządzenia (około 6 sztuk na jeden dzień szkolenia)
– motywację do pracy
– dobry humor 🙂

12. Przed przystąpieniem do szkolenia prosimy o skrócenie paznokci (jak najkrócej) w celu poprawienia komfortu Państwa pracy.

13. Ze względu na przewidzianą przerwę obiadową podczas szkolenia prosimy o podanie Państwa preferencji żywieniowych (np. dieta bezglutenowa, bezmięsna itp.)

14. Ukończenie kursu nie jest równoznaczne z otrzymaniem certyfikatu. W przypadku, gdy kursant, według opinii szkoleniowca, musi jeszcze poćwiczyć po zakończeniu szkolenia, należy przesłać zdjęcia 5 prac w celu otrzymania potwierdzenia odbycia szkolenia w postaci certyfikatu.

15. Organizator zastrzega sobie możliwość do odwołania lub przełożenia szkolenia z przyczyn od niego niezależnych.

Jeśli chcesz zostać linergistą i zacząć przygodę z makijażem permanentnym, skontaktuj się z Działem Szkoleń. Wspólnie ustalimy dogodny dla Ciebie termin, a następnie poprowadzimy Cię krok po kroku do upragnionego celu.