fbpx

BASIC HAIRSTROKE

makijaż permanentny brwi

dla początkujących

Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z makijażem permanentnym, a nie chcesz wykonywać makijażu brwi w technikach pudrowych lub chcesz od samego początku mieć ofertę inną niż konkurencja – to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Przedstawiam profesjonalne szkolenie z zakresu makijażu permanentnego na najwyższym poziomie!

Szkolenie Basic Haristroke zostało przygotowane z myślą o osobach, które stawiają pierwsze kroki w branży makijażu permanentnego.

 

Na tym szkoleniu będziemy najpierw omawiać podstawy, czyli: rysunek wstępny, kolorymetrię, procedurę zabiegową itp.
Na wstępie otrzymasz dostęp do podstawowego kursu online, w którym omawiamy teorię w PMU. Przed przyjazdem na szkolenie stacjonarne, należy zrealizować wszystkie lekcje w kursie online.

Po przerobieniu podstawowego kursu online, zapraszamy na szkolenie stacjonarne. Szkolenie Basic Hairstroke jest kursem 4-dniowym, podczas którego kładziemy nacisk na poprawne wykonanie brwi techniką włosową maszynową. W technice Hairstroke można wykonać realistyczną imitację włosa, która w połączeniu z cieniowaniem tworzy technikę Combo Brows.

Podczas pierwszego dnia utrwalimy wiedzę teoretyczną z kursu online. Zapoznamy się z akcesoriami do makijażu permanentnego, będziemy uczyć się prawidłowych ustawień urządzenia. Poćwiczymy rysunek wstępny brwi, a także będziemy pracować na skórkach.

Na pozostałe 3 dni zaprosimy Cię po kilkutygodniowej przerwie, podczas której otrzymasz dostęp do szkolenia online z teorii techniki Hairstroke (włosowej). Przed przyjazdem na kolejny dzień należy przerobić cały kurs online.

W 2 dniu szkolenia stacjonarnego omawiamy:

  • pigment w technice Hairstroke/Combo Brows
  • urządzenie i akcesoria do techniki włosa
  • technikę pigmentacji Hairstroke
  • prawidłową konstrukcję brwi
  • prawidłową budowę włosa
  • schematy w technice Hairstroke
  • rozłożenie światłocienia
  • najczęściej popełniane błędy
  • przeprowadzenie zabiegu

Będziemy ćwiczyć budowę i układ włosa na skórkach. 

Nauczymy Cię jak pracować maszyną tak, aby każdy włos był dopigmentowany.

Poznasz również wszystkie układy włosa:

Trzeciego dnia będziesz pracować na sztucznych skórkach. Następnie wykonam zabieg na modelce pokazowej. Zabieg zostanie omówiony krok po kroku. Tego samego dnia przeprowadzisz pierwszy zabieg na modelce.

Czwartego dnia będziemy pracować na modelkach, tak aby dopracować do perfekcji Twój warsztat.

Dzięki szkoleniu w mojej akademii, kursant uzyska wiedzę teoretyczną i praktyczną z makijażu permanentnego oraz pełne wsparcie po szkoleniu, dzięki czemu od razu będzie miał możliwość pracy z klientem.

Moja placówka szkoleniowa jest zarejestrowana w Ministerstwie Edukacji i Nauki, dzięki czemu każdy mój kursant otrzymuje zarówno certyfikat, jak i zaświadczenie o ukończeniu szkolenia wg wzoru MEN.

W Centrum Szkoleniowym został wdrożony System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. A to oznacza, że razem z całym zespołem dokładamy wszelkich starań, aby obsługa szkoleń była na jak najwyższym poziomie.

Dzięki temu możemy również zaproponować szkolenia z dofinansowaniem z Biura Usług Rozwojowych oraz Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jeśli chcesz skorzystać z dofinansowania – zadzwoń 574 680 580.

Dużo pytań pojawia się również po szkoleniu, już w trakcie pracy. Dlatego po naszym spotkaniu zapraszam Cię do grupy wsparcia, gdzie będziesz mieć kontakt zarówno ze mną jak i z pozostałymi kursantami. 

Zachęcam również do uczestnictwa w mistrzostwach – to świetny pomysł na rozruszanie biznesu! A ja chętnie pomogę Ci w przygotowaniach 🙂

cena szkolenia: 8000 zł

Jest możliwość przedłużenia szkolenia o kolejne dni z tej samej techniki lub innych technik pigmentacji brwi, ust lub kreski, koszt każdego kolejnego dnia to 1500 zł.

Jeśli chcesz zostać linergistą i zacząć przygodę z makijażem permanentnym, skontaktuj się z Działem Szkoleń. Wspólnie ustalimy dogodny dla Ciebie termin, a następnie poprowadzimy Cię krok po kroku do upragnionego celu.

szkolenia@maderm.eu

telefon +48 577 360 630

Nie czekaj, aż inni zajmą Twoje miejsce! Zadzwoń już dziś!