fbpx

HAIRSTROKE

makijaż permanentny brwi

dla zaawansowanych

Jeżeli wykonujesz makijaże permanentne i chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, nauczyć się nowej techniki pigmentacji, rozszerzyć swoją ofertę salonową lub wyeliminować występujące w Twojej pracy błędy – to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Przedstawiam profesjonalne szkolenie z zakresu makijażu permanentnego na najwyższym poziomie!

Szkolenie Haristroke zostało przygotowane z myślą o osobach, które pierwsze kroki w makijażu permanentnym mają już za sobą.

 

Jeśli masz problem z rysunkiem wstępnym, z kolorymetrią, procedurą zabiegową itp. zapraszam Cię na inne szkolenie – Basic Brows.

Szkolenie Hairstroke jest kursem 3-dniowym, podczas którego kładziemy nacisk na poprawne wykonanie brwi techniką włosową maszynową. W technice Hairstroke można wykonać realistyczną imitację włosa, która w połączeniu z cieniowaniem tworzy technikę Combo Brows.

Już przed szkoleniem otrzymujesz dostęp do teorii online.

Omawiamy:

  • pigment w technice Hairstroke/Combo Brows
  • urządzenie i akcesoria do techniki włosa
  • technikę pigmentacji Hairstroke
  • prawidłową konstrukcję brwi
  • prawidłową budowę włosa
  • schematy w technice Hairstroke
  • rozłożenie światłocienia
  • najczęściej popełniane błędy
  • przeprowadzenie zabiegu

Rozpoczniemy pracą na skórkach. 

Rozpoczniemy pracą na skórkach. Nauczymy Cię jak pracować maszyną tak, aby każdy włos był dopigmentowany.

Poznasz również wszystkie układy włosa:

Drugiego dnia będziesz pracować na sztucznych skórkach, a także obejrzysz pracę pokazową wykonaną Przez trenera.

Trzeciego dnia będziemy pracować już na modelkach, tak aby dopracować do perfekcji Twój warsztat.

W pierwszej kolejności wykonam zabieg na modelce pokazowej. Zabieg zostanie omówiony krok po kroku.

Następnie samodzielnie wykonasz pracę techniką Hairstroke na aż trzech modelkach pod okiem Instruktora.

Uwaga! Przed przystąpieniem do szkolenia zalecam ćwiczenia na skórkach „wchodzenie” w tego samego włosa 2-3 razy – pomoże Ci to w szybszym opanowaniu techniki na szkoleniu.

 

Istnieje możliwość skorzystania tylko z jednego dnia szkolenia (skórki lub modelki), natomiast szkolenie na modelkach jest przeznaczone TYLKO dla osób, które ukończyły wcześniej szkolenie Hairstroke na skórkach.

Dzięki szkoleniu w mojej akademii, kursant uzyska wiedzę teoretyczną i praktyczną z makijażu permanentnego oraz pełne wsparcie po szkoleniu, dzięki czemu od razu będzie miał możliwość pracy z klientem.

Moja placówka szkoleniowa jest zarejestrowana w Ministerstwie Edukacji i Nauki, dzięki czemu każdy mój kursant otrzymuje zarówno certyfikat, jak i zaświadczenie o ukończeniu szkolenia wg wzoru MEN.

W Centrum Szkoleniowym został wdrożony System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. A to oznacza, że razem z całym zespołem dokładamy wszelkich starań, aby obsługa szkoleń była na jak najwyższym poziomie.

Dzięki temu możemy również zaproponować szkolenia z dofinansowaniem z Biura Usług Rozwojowych oraz Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jeśli chcesz skorzystać z dofinansowania – zadzwoń 574 680 580.

Dużo pytań pojawia się również po szkoleniu, już w trakcie pracy. Dlatego po naszym spotkaniu zapraszam Cię do grupy wsparcia, gdzie będziesz mieć kontakt zarówno ze mną jak i z pozostałymi kursantami. 

Zachęcam również do uczestnictwa w mistrzostwach – to świetny pomysł na rozruszanie biznesu! A ja chętnie pomogę Ci w przygotowaniach 🙂

cena szkolenia: 6000 zł

Jest możliwość przedłużenia szkolenia o kolejne dni z tej samej techniki lub innych technik pigmentacji brwi, ust lub kreski, koszt każdego kolejnego dnia to 1500 zł.

Jeśli chcesz zostać linergistą i zacząć przygodę z makijażem permanentnym, skontaktuj się z Działem Szkoleń. Wspólnie ustalimy dogodny dla Ciebie termin, a następnie poprowadzimy Cię krok po kroku do upragnionego celu.

szkolenia@maderm.eu

telefon +48 577 360 630

Nie czekaj, aż inni zajmą Twoje miejsce! Zadzwoń już dziś!