fbpx

PERFECT EYELINER

makijaż permanentny powiek – kreska klasyczna

dla zaawansowanych

Jeżeli wykonujesz makijaże permanentne i chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, nauczyć się nowej techniki pigmentacji, rozszerzyć swoją ofertę salonową lub wyeliminować występujące w Twojej pracy błędy – to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Przedstawiam profesjonalne szkolenie z zakresu makijażu permanentnego na najwyższym poziomie!

Szkolenie Perfect Eyeliner zostało przygotowane z myślą o osobach, które pierwsze kroki w makijażu permanentnym mają już za sobą, dla osób, które pigmentują brwi, a nigdy nie wykonywały kresek, lub robią eyeliner, ale nie są zadowolone ze swoich efektów.

 

Szkolenie Perfect Eyeliner jest kursem 1-dniowym, podczas którego kładziemy nacisk na poprawne wykonanie kresek klasycznych na górnych powiekach.

Omawiamy:

  • techniki kreski klasycznej, od zagęszczenia rzęs, poprzez kreskę klasyczną aż do kreski wyciągniętej
  • kształt kreski
  • prawidłowy pomiar i rysunek wstępny eyelinera
  • kolor w pigmentacji
  • najczęściej popełniane błędy
  • płyny relaksujące a makijaż powiek
  • przeprowadzenie zabiegu

Trening praktyczny rozpoczniemy pracą na skórce treningowej. Następnie pracujemy na modelkach. W pierwszej kolejności wykonam zabieg na modelce pokazowej, omawiając go krok po kroku.

Następnie samodzielnie wykonasz makijaż permanentny powiek na modelce pod moim okiem.

Dzięki szkoleniu w mojej akademii, kursant uzyska wiedzę teoretyczną i praktyczną z makijażu permanentnego oraz pełne wsparcie po szkoleniu, dzięki czemu od razu będzie miał możliwość pracy z klientem.

Moja placówka szkoleniowa jest zarejestrowana w Ministerstwie Edukacji i Nauki, dzięki czemu każdy mój kursant otrzymuje zarówno certyfikat, jak i zaświadczenie o ukończeniu szkolenia wg wzoru MEN.

W Centrum Szkoleniowym został wdrożony System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. A to oznacza, że razem z całym zespołem dokładamy wszelkich starań, aby obsługa szkoleń była na jak najwyższym poziomie.

Dzięki temu możemy również zaproponować szkolenia z dofinansowaniem z Biura Usług Rozwojowych oraz Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jeśli chcesz skorzystać z dofinansowania – zadzwoń 574 680 580.

Dużo pytań pojawia się również po szkoleniu, już w trakcie pracy. Dlatego po naszym spotkaniu zapraszam Cię do grupy wsparcia, gdzie będziesz mieć kontakt zarówno ze mną jak i z pozostałymi kursantami. 

Zachęcam również do uczestnictwa w mistrzostwach – to świetny pomysł na rozruszanie biznesu! A ja chętnie pomogę Ci w przygotowaniach 🙂

cena szkolenia: 3000 zł

Jest możliwość przedłużenia szkolenia o kolejne dni z tej samej techniki lub innych technik pigmentacji brwi, ust lub kreski, koszt każdego kolejnego dnia to 1500 zł.

Jeśli chcesz zostać linergistą i zacząć przygodę z makijażem permanentnym, skontaktuj się z Działem Szkoleń. Wspólnie ustalimy dogodny dla Ciebie termin, a następnie poprowadzimy Cię krok po kroku do upragnionego celu.

szkolenia@maderm.eu

telefon +48 577 360 630

Nie czekaj, aż inni zajmą Twoje miejsce! Zadzwoń już dziś!