fbpx

 

 

Każdego dnia dostaję od was bardzo dużo wiadomości, jak zacząć z biznesem makijażu permanentnego, gdzie szukać klientów? Jak działać, aby biznes generował większy zysk? Tracicie motywację do działania, w efekcie końcowym dochodzi do wypalenia zawodowego. Często zdarza się tak, że macie pomysł na siebie, lecz nie wiecie jak i od czego zacząć, jaką strategię objąć aby wszystko działało spójnie. Działacie po ciemku i przede wszystkim pojawia się standardowy model chaosu jakim jest brak organizacji. Twój branding jest niespójny ,a wiele kanałów komunikacji z klientem nawet nie zostało nigdy uruchomione. Scrollujesz strony innych linergistek, poświęcasz na to bardzo dużo swojego czasu i okazuje się, że Twój biznes nie funkcjonuje tak jak u innych. Czas jest najcenniejszy i nieodwracalny. Więc czas najwyższy zamienić czas scrollowania na czas działania. Lecz zacznijmy od początku: czym są konsultacje biznesowe?

 

Konsultacje biznesowe

 

Konsultacje biznesowe to nic innego jak doradztwo gospodarcze lub konsulting z dziedziny zarządzania. Usługa świadczona przez osobę dysponująca stosowną wiedzą, przygotowaniem i doświadczeniem na rzecz innej osoby lub organizacji. Celem konsultacji jest rozwiązanie problemów, wsparcia innowacyjnego, wprowadzenie szeregu przydatnych wskazówek, które pomogą jeszcze lepiej zarządzać przedsiębiorstwem oraz zwiększyć efektywność podejmowanych działań.

 

W jaki sposób działają konsultacje biznesowe

 

Konsultacje biznesowe pozwolą spojrzeć na Twoją firmę z perspektywy innej osoby. To bardzo ważne, by z dystansu zobaczyć, jakie konsekwencje przynoszą podejmowane przez Ciebie działania oraz w sposób obiektywny ocenić propozycje zmian dotyczących własnego przedsiębiorstwa. Takie indywidualne spotkanie z ekspertem to dobra okazja do zadania nurtujących pytań czy skonsultowania wszelkich wątpliwości. Jest to bardzo ważne, aby osoba prowadząca konsultacje biznesowe dysponowała wiedzą teoretyczną jak i praktyczną. Wielkie zmiany zaczynają się od konkretnych decyzji. Dlatego już dziś zamiast planować zmiany, po prostu zacznij działać.

 

W jaki sposób przeprowadzane są konsultacje

 

Konsultacje biznesowe prowadzone są indywidualnie na platformie w strefie online. Zanim jednak dojdzie do spotkania, wysyłam specjalnie opracowane pytania, dzięki którym doskonale wiem na jakim etapie znajduje się Twoja kariera oraz jakie problemy generuje Twoja firma. Już podczas pierwszego spotkania analizuję raport przygotowany indywidualnie pod Ciebie. Omawiamy problem, z jakim zmagasz się w swoim biznesie. Podczas kolejnych spotkań ustalamy strategię dla rozbudowy Twojego biznesu, szukamy inspiracji, pomysłów i wprowadzamy najlepsze praktyki. Przede wszystkim kształtujemy finanse Twojej firmy oraz cały zakres brandingu. Dostaniesz  sprawdzone, gotowe rozwiązania, dobranych specjalnie dla Ciebie. Krótko mówiąc: powiem Ci, co masz robić! Żebyś już nie musiała tracić czasu, energii, a być może także pieniędzy.

 

Z kim współpracuję

 

Współpracuję z osobami, które ukończyły szkolenie z makijażu permanentnego, chcącymi rozbudować swój biznes, zwiekszyć bazę klientek, rozszerzyć kanały komunikacji z klientem, zbudować swój branding, tak aby na każdym etapie tworzył on spójną markę, a także z osobami zaawansowanymi chcącymi rozszerzyć swoją działalność o szkolenia z makijażu permanentnego. W obu przypadkach pomagam zbudować markę eksperta, podpowiadam jakich błędów unikać, wspólnie budujemy strategię rozwoju biznesu pod indywidualne potrzeby moich klientów.

 

Co zyskasz dzięki konsultacjom biznesowym

 

Przede wszystkim dowiesz się jak prowadzić własny biznes. Przejdziemy przez kalkulację Twoich usług, kosztów i zysków. Stworzymy branding dla Twojej barki. Opracujemy kanały dotarcia do klientów, tak aby Twój kalendarz zapełnił się klientkami. Poznasz najważniejsze aspekty na temat prowadzenia mediów społecznościowych oraz rozreklamowania marki. Wspólnie rozpracujemy Twoje mocne i słabe strony. Wprowadzimy dla Ciebie produkty fizyczne jak i cyfrowe oraz wiele innych zagadnień, które będą kluczem do Twojego sukcesu.

 

Obszary w których mogę Ci pomóc

 

Aspekty techniczne pigmentacji, makijaż permanentny A-Z, fundamenty Permanentnego Biznesu (wymogi, pozwolenia, lokalizacja, dokumenty), jak i gdzie pozyskać klientki, jaką kwotę ustalić za usługę makijażu permanentnego, aby zarabiać, a nie pracować na opłaty. Systemy płatności w salonie, zabiegi na raty. Rozwój i kariera linergistki, oferta usług, biznesplan, strategia na rozwój firmy, pracownik, zatrudnienia, wynagrodzenie, obsługa klienta, kompetencje, obowiązki pracownika, system motywacyjny, marketing on line i stacjonarny, media społecznościowe, Twój domek w sieci, jak pozyskać dofinansowanie z KFS i BUR, pigmenty i urządzenia A-Z, przygotowanie do mistrzostw, przygotowanie do prowadzenia szkoleń, budowanie marki eksperta, profesjonalne zdjęcie w PMU.

Wykonywanie zabiegów od strony prawnej, jak poradzić sobie z Klientem roszczeniowym, zabezpieczenie się przed roszczeniami, usuwanie makijażu permanentnego, RODO w salonie linergistki, organizacja pracy, księgowość, praca vs życie prywatne, jak i czy zatrudnić firmy zewnętrzne? Marketing, grafika, informatyk asystent wirtualny, wszystko na temat odpadów medycznych, komunalnych i BDO, ubezpieczenie linergistki i trenera, porządek i higiena w salonie oraz zasady BHP, sprzątaczka vs obowiązki pracownika, muzyka w salonie.

 

Podsumowanie

 

Podsumowując, konsultacje biznesowe to spotkania z doświadczonym ekspertem jeden na jeden, które mają na celu wyszukania tzw. wąskiego gardła biznesu czyli miejsca, w którym Twoja firma utknęła, a Ty nie masz chęci, ani pomysłu jak ruszyć i co naprawić, aby wszystko funkcjonowało prawidłowo. Podczas godzinnej konsultacji z trenerem biznesowym omawiane zostają różne kwestie i opracowywane strategie na dalszy rozwój firmy. Ekspert dzieli się swoim doświadczeniem i wprowadza sprawdzone rozwiązania. Jeśli  wyczerpały Ci się już pomysły gdzie i jak pozyskać klientkę, Twoje reklamy w mediach społecznościowych nie działają, Twój biznes stanął w miejscu, straciłaś już motywację i potrzebujesz nowego, świeżego spojrzenia, te spotkania sią właśnie dla Ciebie, skontaktuj się ze mną a ja poprowadzę cię dalej.

 

 

Jako wisienka na torcie przedstawione są praktycznie wszystkie najnowsze techniki pigmentacji brwi, powiek i ust, a także etapy gojenia się makijażu permanentnego. Jestem przekonana, że książka ta pomoże uzupełnić wiedzę z zakresu makijażu permanentnego na poziomie zaawansowanym. Zaufało mi już setki linergistek, u których „Świat makijażu permanentnego” zagościł na salonowych półkach.