fbpx

Korzyści wynikające z wykonywania makijażu permanentnego są tak naprawdę nieograniczone. Jest to jeden z nielicznych zawodów, który nie ogranicza Twoich możliwości. Szeroka gałąź kierunków rozwoju mikropigmetacji pozwala na wszechstronną aktywność zawodową jak i rozwój swoich kwalifikacji. Zawód ten wiąże się również z byciem tzw „wolnym strzelcem”, nie ogranicza ram czasowych, dzięki temu linergista nie jest ściśle związany z wymiarem godzin od-do. Oczywiście największą korzyścią płynącą z usług makijażu permanentnego jest jego wynagrodzenie nie tylko materialne, ale i zadowolenie każdego klienta.

 

Spójrzmy więc jakie korzyści płyną z wykonywania usług makijażu permanentnego i dlaczego warto zostać linergistką?

 

  1. Ekskluzywny fach w rękach

 

Zawód linergistki, porównywalny jest obecnie z zawodami wysokiej klasy takimi jak lekarz medycyny estetycznej, kosmetolog, dietetyk, stylista czy projektant i tak samo jak w każdej branży możesz współpracować ze sławami światowej rangi. Głównym aspektem jest jednak rozwój artystyczny, dzięki któremu będziesz mogła pracować w każdym zakątku świata.

 

  1. Możliwości ciągłego rozwoju

 

Dzięki wykonywaniu usług makijażu permanentnego, masz nieograniczone możliwości stałego podnoszenia kwalifikacji. Kierunki rozwoju mikropigmentacji są przeogromne, zaczynając od manualnej techniki microblading bez użycia specjalistycznego urządzenia, po pigmentację najróżniejszymi technikami brwi, oczu, powiek, ust, różu na policzkach, skóry głowy w przypadku  łysienia w przebiegu różnych schorzeń, brodawki piersiowej, defektów czy ubytków skóry, piegów na policzkach aż po mini tatuaże nazywane często small tattoo lub fine line. Dzięki braku ograniczeń, możesz rozwijać się i zostać ekspertem w swojej dziedzinie, rozwijając swoje umiejętności na różnego rodzaju eventach o tematyce mikropigmentacji, kongresach, konferencjach, warsztatach, szkoleniach w Polsce jak i za granica.

Zawsze powtarzam, że:  „Miarą wielkości Twojego sukcesu, jest ilość działań własnego biznesu”-A. Majewska. A więc im więcej od siebie dasz tym więcej osiągniesz.

 

  1. Praca indywidualna z klientem

 

Pracując często w moim salonie, czuje się w nim jak we własnym domu. Doskonale znam swoje miejsce pracy, nikt nie narzuca mi co mam robić a klientów umawiam indywidualnie, dostosowując do godzin mojej pracy. Dzięki temu, nie ograniczam się czasowo, czyli jak mam ochotę wyjechać na wakacje, czy spędzić dzień z mężem nad jeziorem po prostu to robię, sama dyktuje sobie jak i kiedy będę przyjmować klienta. I ta wolność własnych decyzji  utwierdza mnie w fakcie, że to najlepsza praca na świecie.

 

  1. Biznesowe aspekty

 

W końcu możesz spełnić swoje marzenia i zostać przedsiębiorcą wykonując usługi makijażu permanentnego. Masz wiele możliwości biznesowych, między innymi, możesz otworzyć własną działalność gospodarcza, poszukać idealnego lokalu pod tego typu usługi ale nie tylko, możesz również współpracować z już istniejącym salonem np. kosmetycznym czy studiem tatuażu, podnajmując stanowisko zabiegowe.

Makijaż permanentny to pełna rotacja zabiegowa, stały dochód czy wynagrodzenie. Usługi tego typu nie polegają tylko na jednorazowym zabiegu pigmentacji brwi oczu czy ust i koniec, to zestaw usług cyklicznych. W usługi wchodzą również pigmentacje upiększające, korygujące i medyczne a także i preparaty przed i pozabiegowe.

Będąc linergistką, spotykasz się z klientami w celu płatnej konsultacji, zabiegu np. upiększającego (makijaż permanentny), korektę, odświeżenie koloru po kilku miesiącach, a czasem i na zabiegach usuwania makijażu permanentnego w celu jego neutralizacji czy poprawy kształtu.

 

  1. Aż w końcu korzyści finansowe

 

Tak, ten aspekt wynagradza najbardziej. Już zazwyczaj podczas pierwszego miesiąca następuje zwrot poniesionych kosztów własnych. I choć wiele osób korzysta z dofinansowań unijnych i tak naprawdę wpłata własna jest niewielka to osoby komercyjne już po pierwszych 30 dniach pracy z makijażem permanentnym odczuwają zwrot poniesionych kosztów. Dlaczego się tak dzieje, i w jaki sposób możesz uzyskać szybko korzyści finansowe płynące z usług makijażu permanentnego? Spójrzmy w kalkulacje… Makijaż permanentny zalicza się do zabiegów luksusowych, klient nie zmyje go wodą podczas wieczornej toalety. Jest to makijaż trwały, który utrzymuje się w skórze ok 1,5 roku. Przez co koszt zabiegu nie jest też niski, waha się mniej więcej 800zł-1700zł za 1 zabieg.

Musimy jednak pamiętać iż w cenę zabiegu makijażu permanentnego wliczona jest również tzw korekta, czyli pigmentacja korygująca po ok 6 tygodniach od zabiegu podstawowego.

O wszystkich aspektach biznesowych opowiem Ci podczas szkolenia stacjonarnego.

 

Jeśli nie cierpisz swojej pracy, jesteś znudzona/y, wkradła się rutyna, jesteś w pkt A, a zastanawiasz się gdzie chcesz być w pkt B za 2 lata? Jesteś kreatywna/y, zdyscyplinowana/y i systematycznie chcesz prowadzić swój biznes. To idealny moment by zacząć działać z makijażem permanentnym i choć myślisz, że boisz się, że nie dasz rady pamiętaj że, każdy uczy się inaczej, jedni szybciej a inni wolniej, ale każdy może się nauczyć, zależy tylko od tego ile pracy sam/a w to włożysz. Zostać linergistką jest bardzo łatwo, wystarczy ukończyć kurs podstawowy. Masz ogromne możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji o nowe techniki pigmentacji, a korzyści finansowe wynikające z usług makijażu permanentnego pozwalają zapewnić stabilny byt.

 

Zapraszam na moją stronę, gdzie znajdziesz wiele informacji na temat szkoleń, urządzeń, pigmentów i akcesoriów potrzebnych do wykonania zabiegu makijażu permanentnego.

 

www.agnieszkamajewska.pl

 

www.maderm.eu